COURSES IN EN/DE

We can teach you to drive a car in English or in German. Don´t hesitate to contact us!

  • Price: 16 550 CZK (VAT incl.)
  • Age: 18 let
  • Duration: ca. 3 months
  • More info – Mr. Sonnleitner – tel. No. +420 607 969 769

English

Only a person having a residence permit in the Czech is eligible to take a course in any driving school. It is not important if such person is citizen of any member state of EU or not.It is necessary to submit the medical report “Certificate of capacity” issued by any Czech practitioner, as well as Extract from Criminal Register” and Extract from Driver´s files. As soon as you succeed in getting all these documents, please call Mr. Sonnleitner – tel. No. +420 607 969 769 to agree on the date to start your driving training. The training is organised on individual basis, the dates of your individual lessons are to be arranged with your teacher. The prices of training for foreigners are listed in the price list. The price does not include the translators fee during the final exam and the administrative fee. Any additional information relating training for foreigners can be obtained only by contacting Mr. Sonnleitner – tel. No. +420 607 969 769.

Deutsch

Zur Ausbildung in der Fahrschule kann nur solche Person aufnehmen, die eine Aufenthaltsgenehmigung für die Tschechische Republik hat. Es spielt keine Rolle, ob sich um einen Staatsbürger eines EU-Mitgliedstaates handelt oder nicht. Es ist weiter erforderlich „ein Gutachten der Gesundheitlichsfähigkeit“ von einem tschechischen praktischen Arzt, sowie „Auszug aus dem Strafregister“ und „Auszug aus dem Kraftfahrerregister“ zu besorgen. Nachdem Sie alle diese Dokumente besorgt haben, rufen Sie bitte Herrn Sonnleitner unter tel. Nr. +420 607 969 769 um der Termin für den Beginn Ihres Fahrkurses zu besprechen. Wir führen den individuellen Unterricht durch, die Termine werden individuell mit dem Fahrlehrer vereinbart. Die Preise für den Unterricht für die Ausländer sind aus der Preisliste zu entnehmen. Der Preis beinhaltet nicht das Honorar des offiziellen Übersetzers bei der Abschlussprüfung, sowie die Verwaltungsgebühr. Für weitere Informationen über Unterricht für die Ausländer wenden Sie sich bitte ausschliesslich an Herrn Sonnleitner unter tel. Nr. +420 607 969 769.

More info – Mr. Sonnleitner – tel. No. +420 607 969 769

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM SOUBORŮ COOKIES


1 Co jsou soubory cookies
Soubory cookies jsou krátké textové soubory, které internetová stránka odešle do Vašeho prohlížeče. Umožňuje internetové stránce zaznamenat informace o Vaší návštěvě, například zvolený jazyk a podobně. Následující návštěva stránek tak pro Vás může být snazší a příjemnější. Soubory cookies jsou důležité, neboť bez nich by procházení sítě Internet bylo mnohem složitější. Soubory cookies umožňují lepší využití naší internetové stránky a přizpůsobení jejího obsahu Vašim potřebám. Soubory cookies používá téměř každá internetová stránka na světě. Soubory cookies jsou užitečné, protože zvyšují uživatelskou přívětivost opakovaně navštívené internetové stránky.


2 Druhy souborů cookies
Relační (tedy dočasné) soubory cookies nám umožňují propojovat Vaše jednotlivé aktivity po dobu prohlížení těchto internetových stránek. V okamžiku otevření okna Vašeho prohlížeče se tyto soubory aktivují a deaktivují se po zavření okna Vašeho prohlížeče. Relační cookies jsou dočasné a po zavření prohlížeče se všechny tyto soubory vymažou. Trvalé soubory cookies nám pomáhají Váš počítač identifikovat, jestliže opětovně navštívíte naši internetovou stránku. Další výhodou trvalých cookies je to, že nám umožňují přizpůsobit naše internetové stránky Vašim potřebám.

3 Využívání souborů cookies
V souladu s ustanovením § 89 odst. 3 zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, v účinném znění, si Vás tímto dovolujeme informovat, že naše internetové stránky využívají pro svoji činnost soubory cookies, tedy Vaše soubor cookies, včetně trvalých, zpracováváme.

Tento souhlas je udělen na dobu 12 měsíců.

Internetové prohlížeče obvykle obsahují správu souborů cookies. V rámci nastavení Vašeho prohlížeče tak pravděpodobně můžete jednotlivé soubory cookies ručně mazat, blokovat či zcela zakázat jejich používání. Pro více informací použijte nápovědu Vašeho internetového prohlížeče.


4 Účel použití souborů cookies.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz.

Soubory cookies využíváme, kromě účelu uvedeného v předchozím odstavci, pouze pro následující účely: marketingu.

Zavřít